Онуфріївський РЦ ДЮТ

Категорії розділу
Календар
«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 10
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Грудень » 6 » Країна дитячих талантів
13:57
Країна дитячих талантів

20 листопада 2013 року на базі Онуфріївського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся районний фестиваль дитячої творчості «Країна дитячих талантів». Серед гостей та запрошених були присутні голова районної державної адміністрації Гончар А.Г., голова Онуфріївської районної ради Юнак А.М., заступник голови райдержадміністрації Пеннер О.В., голвний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Раскатова Г.О.

З вітальним словом до учасників фестивалю звернулась голова районної державної адміністрації Гончар А.Г., яка наголосила , що на виконання ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України» з метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих і обдарованих дітей 2013 рік оголошено роком дитячої творчості. З 18 по 22 листопада відмічається тиждень позашкілля, в рамках якого в Онуфріївському районі проводиться фестиваль «Країна дитячих таланів». Діти – це майбутнє будь-якої нації, будь-якої держави, адже з них починається все найкраще в світі. Голова райдержадміністрації Гончар А.Г. побажала дітям творчих успіхів, натхнення та перемоги.

В районному фестивалі «Країна дитячих талантів» прийняли участь учні Онуфріївської ЗШ І-ІІІ ст., НВК «Павлиська ЗШ І-ІІІ ст. – ліцей імені В.О Сухомлинського, НВК «Павлиська ЗШ І-ІІ ст. – ДНЗ»,                НВК «Попівська ЗШ І-ІІ ст. – ДНЗ», НВК «Куцеволівська                      ЗШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Камбурліївської ЗШ І-ІІІ ст., Успенськоїї ЗШ І-ІІІ ст., Вишівцівської ЗШ І-ІІ ст., Василівської ЗШ І-ІІІ ст.,                Млинківської ЗШ І-ІІІ ст., вихованці гуртків центру дитячої творчості.

Діти продемонстрували свої вміння в номінаціях: «Образотворче мистецтво», «Ліплення», «Паперопластика».

За результатами проведення конкурсу та за рішенням журі перемогу отримали:

В номінації «Образотворче мистецтво»

За зайняте І місце:

Понурко Анжела, Успенська ЗШ І-ІІІ ст.

За зайняте ІІ місце:

Бурдильова Ольга, РЦДЮТ

Самойленко Алла, Успенська ЗШ І-ІІІ ст.

За зайняте ІІІ місце:

Нагайченко Тетяна, НВК «Попівська ЗШ І-ІІ ст. – ДНЗ»

Балабуха Анастасія, Онуфріївська ЗШ І-ІІІ ст.

Бондаренко Євген, РЦДЮТ

Дерипаска Аліна, Успенська ЗШ І-ІІІ ст.

Кравченко Анна, НВК «Павлиська ЗШ І-ІІІ ст. – ліцей                  імені В.О Сухомлинського

Гуляєва Аліна, Камбурліївська ЗШ І-ІІІ ст.

В номінації «Ліплення»

За зайняте І місце:

Сухомінська Ілона, РЦДЮТ

Пасічник Богдан, РЦДЮТ

За зайняте ІІ місце:

Мойсеєнко Ніна, РЦДЮТ

За зайняте ІІІ місце:

Черньонкова Вікторія, Камбурліївська ЗШ І-ІІІ ст.

Козловець Марія, Вишнівцівська ЗШ І-ІІ ст.

Ковальова Світлана, НВК «Павлиська ЗШ І-ІІІ ст. – ліцей            імені В.О Сухомлинського

В номінації «Паперопластика»

За зайняте І місце:

Калюжна Тетяна, НВК «Павлиська ЗШ І-ІІІ ст. – ліцей                 імені В.О Сухомлинського

За зайняте ІІ місце:

Пироженко Людмила, Комар Олена, Василівська ЗШ І-ІІІ ст.

Норова Яна, Млинківська ЗШ І-ІІІ ст.

Ступішина Маргарита, Онуфріївська ЗШ І-ІІІ ст.

Самородченко Тетяна, Онуфріївська ЗШ І-ІІІ ст.

Гриньова Анна, НВК «Павлиська ЗШ І-ІІІ ст. – ліцей                    імені В.О Сухомлинського

Мішньов Антон, РЦДЮТ

За зайняте ІІІ місце:

Шевченко Едуад, Омельницька ЗШ І-ІІІ ст.

Вінкова Анжела, РЦДЮТ

Кравченко Віталіна, Вишнівцівська ЗШ І-ІІ ст.

Більченко Олександра, Вишнівцівська ЗШ І-ІІ ст.

Категорія: Новини центру | Переглядів: 238 | Додав: Nataliya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]